Najlepsze lokaty online
Nowe promocje lokat z wysokim oprocentowaniem

Na tej stronie znajdziesz informacje o najnowszych ofertach i promocjach lokat z wysokim oprocentowaniem w polskich bankach. Każdą z takich lokat możesz założyć online bez wychodzenia z domu.

11.01.2019
Nowa oferta Idea Banku na Nowy Rok 2019 - Lokata HIT 3,8%.

29.11.2018
Za Idea Bankiem bardzo szybko podążył także Getin Bank. Lokata Getin Banku z możliwością zerwania bez konsekwencji jest przeznaczona zarówno dla nowych jak i obecnych klientów, którzy wpłacą nowe środki. Jest to lokata na 4 miesiące z oprocentowaniem 3,9% w skali roku. Lokatę można zerwać w każdej chwili bez utraty odsetek. Na lokatę można wpłacić kwotę od 500 zł do 1.000.000 zł.
Lokata Getin Banku z możliwością zerwania bez konsekwencji - przeczytaj więcej o tej ofercie.

Załóż lokatę przez internet28.11.2018
Absolutna nowość na rynku lokat - Lokata Beztroska w Idea Banku.
Jest to lokata na 3 miesiące z oprocentowaniem 3,9% w skali roku, czyli jednym z najwyższych obecnie na rynku. Co ważne, lokatę można zerwać w każdej chwili bez utraty odsetek, co niewątpliwie wyróżnia tę ofertę spośród innych lokat bankowych. Kwota lokaty wynosi od 500 zł do nawet 1.000.000 zł. Co istotne, można założyć kilka takich lokat oraz nie muszą to być tzw. nowe środki, tak więc również obecni klienci Idea Banku mogą skorzystać z tej oferty.
Lokata Beztroska w Idea Banku - przeczytaj więcej o tej ofercie.

Załóż lokatę przez internetBezpieczeństwo lokat bankowych
Zakładając lokatę w polskim banku pamiętaj, że wszystkie depozyty (na kontach/lokatach/itp.) w danym banku są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny do kwoty równowartości 100.000 EUR. Jest to kwota na jedną osobę w jednym banku. Jeśli więc posiadasz duże oszczędności, warto rozdzielić je na kilka banków tak, aby w każdym banku trzymać kwoty nieprzekraczające równowartości gwarantowanej przez BFG sumy.


Zapraszamy na stronę główną serwisu, na której możesz porównać najlepsze lokaty dostępne przez internet w polskich bankach.